Do naszego
Zespołu
Poszukujemy:

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy.

Poszukujemy
Wolontariuszy

Opis stanowiska

Chcesz być częścią najbardziej odjechanego wydarzenia biznesowego w Polsce?

Zostań wolontariuszem na Święcie Kapitalizmu!

Nie potrzebujesz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Ważne, żebyś miał(a) chęci, przyjazne usposobienie i czas 7 października 2022 (piątek).

Preferowane osoby pełnoletnie z Warszawy i okolic, ale jeśli nie spełniasz, któregoś z warunków to nie krępuj się napisać 😉

Co oferujemy w zamian?

  • Zdobycie unikatowych umiejętności,
  • Przeżycie doświadczeń, które mogą zapoczątkować Twoją karierę,
  • Przebywanie wśród ludzi, którzy są nastawieni na sukces,
  • Lunch na miejscu,
  • Referencje pisane indywidualnie, którą mogą posłużyć Ci w rekrutacji na podobne stanowiska w przyszłości.

Napisz do nas

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy – eventy@przygodyprzedsiebiorcow.pl

Poszukujemy
Operatora

Chciałbyś tworzyć filmy i być częścią zespołu, który prowadzi jeden z największych biznesowych kanałów na polskim YouTubie?

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku operatora / montażysty.

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi!

Ważne, żebyś miał(a) poczucie estetyki, kulturę osobistą i podstawowe umiejętności z dziedziny nagrywania i montażu filmów. Reszty Cię nauczymy.

Wymagania

  • Miejsce zamieszkania Bydgoszcz i okolice
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność nagrywania i montażu (najlepiej w programie Premiere Pro)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy – mziolkowska@przygodyprzedsiebiorcow.pl

Jeśli posiadasz portfolio to chętnie je obejrzymy. Jeśli nie, to napisz dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie.

Opisz nam swoją firmę
Znajdziemy twój sposób
na YouTube